سه شنبه ۰۴ اردیبهشت ۰۳

موسسه مشاوره کنکور

۱۰۸ بازديد

سلام به همه رفقای کنکوری

اول از همه به شما دوستان خوبم خداقوت میگم که با وجود تمام سختی هایی که داشتین ، تا این مرحله از زندگیتون پیش اومدین و الان قطار زندگیتون رسیده به یکی از حساس ترین مسیرهاش ، مسیری پرچالش که خیلی فراز و فرود داره و با کلی شکست و پیروزی همراه هست

شاید با خودتون بگین خوب من تا الان هم کلی سختی کشیدم و برای نمرات مدرسه و رقابت با دوستام و امتحاناتم استرس های زیادی تحمل کردم و این هم یکی مثل بقیه سالها ، چه فرقی داره؟!

ولی عزیزانم مسیر کنکور فقط نمرات مدرسه و حضور در کلاس های مدرسه نیست و بخوام مثال بزنم میشه مثل یه ماجرایی که همه ما تجربه اش داریم و کلی هم باهاش خاطره داریم و از شنیدنش ذوق کردیم

اون روزی که به خاطر یه جشن تو مدرسه ،همه کلاسا تعطیل میشه ،امتحانا لغو میشه ولی ایا طراح کنکور هم اون مبحث رو از ازمون شما حذف میکنه ؟! بقیه رقبا هم اون مبحث رو نمیخونن؟ حواستون باشه رقبای شما فقط ۲۰ نفر کلاستون نیستن و با تمام کنکوری های کشور دارین رقابت میکنین

۱۲سال مدرسه رفتین برای اینده ای که امسال قراره رقم بزنین ،حالا بنظرتون امسال رو هم باید مثل سالهای قبل گذروند؟!????

چشماتون ببندین و فکر کنین که در یک سالن تاریکی هستین و بهتون گفتن که در این سالن قلمو و تابلو و رنگ هست و باید بگردین و در بازه چند ساعته پیدا کنین. چه حسی دارین؟

نمیدونین که باید از کجا شروع کنین، تایم داره میگذره و شما در حال جستجو و کشف راه های جدید هستین و حتی شاید درست لحظه ای که در چند قدمی قلمو باشین ،از اون مسیر ناامید بشین و برگردین .چون نمیدونین که کجاست و چقدر باهاش فاصله دارین و تا چند دقیقه دیگه بهش میرسین!

اره دوست خوبم ، زندگی همه ما ادما خیلی وقتا اینطوریه،نمیدونیم و فقط با چشم بسته در تاریکی مطلق داریم قدم برمیداریم!

سال کنکور هم دقیقا یکی از همین سال هاست ، درست نمیدونین که چطور باید شروع کنین و چطور مطالعه کنین، چقدر هر مبحث رو کار کنی و از بین این همه منبع و کلاس و ازمون، کدوم رو انتخاب کنی. حتی شاید تجربه این مسیر رو هم داشته باشین ولی با کلی عادت غلط و اشتباه که سالهاست مانع شدن برای رسیدن به اون چیزی که تو دلتونه.

از دید من سال کنکور ، یک سال معمولی نیست و میتونه تمام زندگیتون رو تغییر بده ، اگر کسی باشه که عادت های غلط زندگیتون رو بهتون یاداوری کنه و برای اونها برنامه بلند مدت بچینه ،قطعا میتونه سبک زندگیتون رو تغییر بده????

اگه کسی لحظه به لحظه این مسیر کنارت باشه و در این چالش ها شما رو تنها نذاره ، کلی میتونه کمکتون کنه ، کسی که تجربه موفقی از این مسیر داره و با تمام تلخی و شیرینی هاش اشنا هست و کاملا درک تون میکنه

حتما تا الان تجربه مشورت گرفتن از کسی رو داشتین که بهش اعتماد کرده باشین.اعتماد کردن به کسی که قراره کمکتون کنه و اعتماد کردن به مسیر و منابعی که دارین ،خیلی مهمه. پس حواستون جمع کنین که خدا نکرده دچار اشتباه نشین و بخواین چندماه از زندگی تون رو از دست بدین.

بنظرمن همه ادما برای ارزوهای توی دلشون ساخته شدن، وگرنه چرا باید بعد چند سال اون ارزو تبدیل بشه به یک حسرت .پس اگه خدا ارزویی توی دلتون انداخته، بدونین که بی حکمت نیست و باید حسابی تلاشتون بکنین تا بهش برسین.

اینکه درست بعد از یک شکست که انتظارش نداشتین بلند بشین و دوباره شروع کنین و خودتون رو قوی تر از بهانه هاتون بدونین ،بزرگترین کار برای رسیدن به موفقیت و رشد شخصیت تون هست.

رسیدن به قله اخر قصه ما نیست و قراره طوری سبک زندگی رو یادبگیرین که برای اینده تون هم بمونه و بتونین همیشه در اوج زندگی کنین✌️

برای گذر از این مسیر پر پیچ و خم کنکور من به شما استفاده از گروه مشاوره ای نوتروفیل رو پیشنهاد میکنم که هم به صورت آنلاین هم تلفنی و غیر حضوری میتونن بهتون خدمات مشاوره کنکور رو بدن.

منبع : نوتروفیل   https://notruphil.com/

تا كنون نظري ثبت نشده است
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در مونوبلاگ ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.